PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 137 039
ocen
8,7 10 1 137039
8,4 14
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

Kompania B

ocenił(a) serial na 10

Jaka postać z serialu najbardziej was zainteresowała bo mi Kapral Joseph D. Liebgott i Kapral Medyk Eugene Roe

użytkownik usunięty
KrukLBK

Mi również medyk. Niby taka niepozorna postać, ale jakże ważna. No i nawet swój własny odcinek miał jakby nie patrzeć.

ocenił(a) serial na 9
KrukLBK

Oczywiście że Speirs. Niby wszyscy uważali go za nieczułego drania bo zabił jeńców. Ale ta akcja kiedy zastąpił dowódce kompanii i potem poprowadził żołnierzy, momentalnie zyskał szacunek żołnierzy. No i ta akcja kiedy znalazł drugi pluton i przebiegł obok Szkopów, nawet go nie zauważając :)

ocenił(a) serial na 8
adrian264

Akurat ten bieg to moim zdaniem przesadzony.

ocenił(a) serial na 10
Znakomajkowity

Ale to fakt :P Książki sie czyta!

ocenił(a) serial na 8
Arkanz223

Książki akurat czytam :-)

ocenił(a) serial na 10
Znakomajkowity

Bieg przesadzony, tam brak realizmu i naturalności. Czy ktoś w końcu zrozumie, że aktorzy grali żołnierzy, którzy faktycznie brali udział w II wojnie światowej?

ocenił(a) serial na 10
vodzirej

Że tak było, nikt nic nie wymyśla etc., a historie są oparte na faktach - jak ta, kiedy pewna dwójka ginie w okopie? Tak było i nikt nie koloruje.

ocenił(a) serial na 8
KrukLBK

dla mnie ciekawa była historia tego młodego szeregowego, który nie był w stanie przełamać strachu na polu bitwy, a kiedy w końcu zabił pierwszego wroga i nabrał trochę pewności siebie dostał kulę w szyję.

ocenił(a) serial na 10
keeveek

Blithe. Na imię miał chyba Albert.

ocenił(a) serial na 10
KrukLBK

Mi z racji ogromnego podobieństwa charakterów mojego i postaci najbardziej do gustu przypadł Guarnere.
Choć również Major Winters od początku mi imponował w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones